נשיא ותהני

אריק באך 23.04.2007 03:54
פרחה על כיסא הנשיא היא פרחה ולא נשיא, כמו שמס-הכנסה זה מס ולא הכנסה

פרחה על כיסא הנשיא היא פרחה ולא נשיא, כמו שמס-הכנסה זה מס ולא הכנסה


דליה איציק נשאה נאום מרגש לזכר הנופלים וחשיבות שירותם למען הציבור. השאלה היא, דוקטור, איזו משחה צריך לשים נגד גרדת חזקה. כי דליה איציק, המהללת את הנופלים, היא משתמטת מצה"ל. מילא צביעות, ציניות ועבודה בעיניים, אבל למה ללעוג ככה לחללי צה"ל ולמשפחותיהם דווקא ביום הזיכרון?
יום הזיכרון נפתח אמש בצפירה בת דקה, שלאחריה התקיימו עצרות זיכרון בכל רחבי הארץ. ברחבת הכותל המערבי בירושלים נערכה העצרת המרכזית, במעמד ממלאת מקום נשיא המדינה, ח"כ דליה איציק, והרמטכ"ל, רב-אלוף גבי אשכנזי.

איציק היתה ראשונת הנואמים בטקס. בתחילת דבריה פנתה אל משפחות הנופלים, ואמרה כי ביום זה מצטרף העם כולו אל אבלן הפרטי. "אל ים הדמעות השוטף את המשפחות השכולות יום-יום, שעה-שעה, מצטרף ברגעים אלה עם שלם עם דמעה משלו", אמרה.

"המלחמה על ביסוס עצמאותה של מדינת ישראל עודנה נמשכת", הוסיפה איציק. "עדיין אנו מוקפים באויבי ישראל ועלינו להיערך להתמודדות עם איומים. צה"ל הוא חומת המגן, תחושת השליחות העמוקה של לוחמינו והנכונות שלהם להקריב את חייהם. למרות הטלטלות שעברנו, אין צבא טוב מצבא ההגנה לישראל. אני גאה להיות בת לעם שאלה הם חייליו".


הלו, דליה... "גאה"??? למה דליה איציק שייכת בכלל לעם הזה של הנופלים? מה המשתמטת הזו עשתה בכלל בחיים שלה למען המדינה?  היא צריכה להתבייש ולא להתגאות ביום המיוחד הזה !

הרי גב' דליה איציק השתמטה משירות צבאי בטענה השקרית, שהיא "דתיה"... היא אפילו  לא התנדבה לשירות לאומי, כמצוות הבנות הדתיות שאינן מתגייסות. דליה איציק הצהירה בשבועת שקר, על אורח חיים דתי, שכולנו יודעים היטב, שזהו בלוף אחד גדול.

בנות דתיות רבות, ובהן גם דתיות אדוקות מאוד שירתו בתקופתה של דליה איציק שירות קשה בצה"ל ובמדים. דליה איציק, בתקופה זאת למדה, עבדה והרוויחה כסף, וכאשר הבנות הדתיות סיימו את שירותן הצבאי או הלאומי, היא כבר רכשה תואר אקדמאי על הנייר, ותואר מאוד לא דתי משמעון פרס...

האם זוהי הדמות, שצריכה לשאת נאום מליצות וסיסמאות ריקות מתוכן, ביום הקשה של זיכרון הלוחמים שחרפו נפשם ? האם הפוליטיקאים השרלטנים והמשתמטים ווהגנבים והנצלנים האלה חייבים לשרוט את נפשם של משפחות הנספים בבוז ועבודה בעיניים שכזו? האם גם ביום הזיכרון אין טיפת בושה ומינימום של מוסר לשים את הצביעות, השקרים, המניפולציות והחגיגה הזו על הדם שהקריבו אחרים בצד?

בוז לאישה המתיימרת להיות נשיאה ובה בעת בזה כל כך למשפחות אשר הקריבו את היקר להם מכל, כדי שדליה איציק ומקומבניה יחגגו את ההישגים שהם גרפו על דמם של הנופלים.

ביום שבו כל עם ישראל מצווים לזכור, מן הראוי שיאפשרו לנו לשכוח את הבושה שיש בתוכינו טיפוסים משתמטים מצה"ל מסוגה של דליה איציק!
* תודה לרואה החשבון חיים יואבי רבינוביץ, אב לבת דתיה אשר שירתה בצה"ל ובמדים, על שהסב את תשומת הלב הציבורית אל הבזיון הזה בגילוי דעת שפרסם לפורום האזרחי לחקר קרבות
הוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה