הפשע המאורגן בישראל

יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס 15.09.2008 09:12
יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס , מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי , יו'ר התנועה ויו'ר ארגון הגג כבוד האדם וחירותו .

יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס , מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי , יו'ר התנועה ויו'ר ארגון הגג כבוד האדם וחירותו .


"... שבורר מראשי 'הפשע המאורגן' בדרום הארץ הוא , ששפט ... רביבו וחייב אותו לעזוב את ישראל למשך 3 שנים ועוד לתשלום פיצוי כספי וזאת בגלל....וניסה לשכנע את הציבור בתקשורת שהכל שקר ועזב את ישראל ...ראשי הפשע נכשלו בשל הכישלון להתנקש 'בחייליו' של הבורר בחוף הים בבת - ים שם רצחו בשגגה את מרגריטה לאוטין ז'ל . שפנה ליצחק אברג'ל ולא רצה לקיים את פסק הבורר ..."עמותה רשומה מלכ'ר מספר 580492379                                                                                                                                                               

הודעה מספר 33 של התנועה למאבק בפשע ובשחיתות בישראל .

 

האם אתם יודעים עד לאיפה שולח 'הפשע המאורגן' בישראל את זרועותיו ?

לא תאמינו ! לכל חלקה טובה , לממשלה , לכנסת , למשטרה , לבתי המשפט , לספורט , לקבלנים , לחברות השמירה , לסוחרים , לראשויות המקומית , למס הכנסה , לרשות המיסים וללשכת עורכי הדין ועד לאן אנו שואלים ? !


אנו בתנועה , אמורים לדעת  יותר מרבים ואנו ממש חרדים לגורלה של המדינה ולגורל ילדינו בעתיד . !  מה כבר לא נאמר על 'הפשע המאורגן' ? ועל ביצועיו קראנו ושמענו בעיתונות ובתקשורת האלקטרונית הנותנת להם , לצערנו הרב , במה ציבורית והופכת  את ראשי הפשע המאורגן ( הסנדקים -ראשי משפחות הפשע) לכוכבים , כי הם אשר מביאים להם ריטינג והרבה צופים וקוראים וממלאים את דפי העיתון , הרדיו והטלויזיה בכתבות .

אנו בתנועה מגנים תופעה זו , שהולכת ומחמירה ויוצרת תדמית וכוח רב לראשי 'הפשע המאורגן' שאותו הם מנצלים לסחיטות , בוררות ולעסקים אפלים ועד לשחיתות שלטונית .


האם ידעתם
?, שבורר מראשי 'הפשע המאורגן' בדרום הארץ הוא , ששפט את השחקן לשעבר וכיום איש עסקים  רביבו  וחייב אותו לעזוב את ישראל למשך 3 שנים ועוד לתשלום פיצוי כספי וזאת בגלל , שרביבו קיים יחסים מין אסורים עם חברתו של עבריין כבד ממוצא קוקזי בדרום .  רביבו ניסה לשכנע את הציבור בתקשורת שהכל שקר ועזב את ישראל לפני כשבועים בבריחה מחוסר ברירה אחרת היה מחוסל וזאת לאחר , שכל מאמציו לבטל את הגזירה הנ'ל באמצעות פניה ליצחק אברג'ל מראשי הפשע נכשלו בשל הכישלון  להתנקש 'בחייליו' של הבורר בחוף הים בבת - ים שם רצחו בשגגה  את מרגריטה לאוטין ז'ל .

מקורות המידע האמינים של התנועה מקרב מקורבי המעורבים בדבר , מדגישים , שעכשיו המצב של רביבו הוחמר מאוד וכל מלחמות ראשי הפשע מחריפה ורביבו הוא אשר יהיה הקורבן וישלם את המחיר הכבד בגלל , שפנה ליצחק אברג'ל ולא רצה לקיים את פסק הבורר ובכך גרם למעצרם של הרוצחים בחוף הים .

אנו בתנועה ממליצים למר רביבו במקום מיסתורו , שינקוט באמצעים לבטחונו האישי ושל בני משפחתו ולא יסמוך רק על מערכת אכיפת החוק כולל בחו'ל .


ולאלכס לאוטין היקר אנו אומרים , שהתנועה מחבקת אותך ואת בתך היתומה מאמא  ואנו מאמצים אותכם ומאחלים לך ולמשפחת מרגריטה ז'ל , שתהיו חזקים ולא תדעו עוד מצער ואנו נסייע לכם בכל .


אנו עדים לאחרונה על ביצועי הפשע המאורגן בקיום 'בתי דין משלהם' אשר גוזרים 'פסקי דין' לא רק על עבריינים וזה חמור ביותר ,  בסחיטות של בעלי עסקים , של קבלנים  ועל השתלטות עבריינים במספר חברות שמירה ואבטחה ועל השתלטות על קרקעות כולל של המדינה , על הרציחות ומאבקי הכוחות של פעילות באזורים גם בפלילים וגם לפי החוק , על הברחות סמים , הימורים , סחר בסמים ובבני אדם - זונות ועוד .


משטרת ישראל כיום מתקשה לטפל בהיקף פשיעה שכזה וזאת עובדה .

אנו בתנועה יודעים מקרוב , שהמצב רק מחמיר והפשע המאורגן משול אצלנו לסרטן המתפשט וגורם למוות .

ולכן , אנו מזהירים שוב ושוב את הציבור מהשאננות ומחסור האיכפתיות בטיעון , 'שאין מה לעשות והכל מסריח מהראש ואנו לא נשנה את מפת הפשיעה '' .

ולכם השוטרים והקצינים אנו אומרים , תגידו את האמת לציבור ולממשלה כפי שאתם אומרים לנו , שאין לכם סמכויות מספיקות , שאין לכם כלים מספיקים , שאין לכם גיבוי מספיק ואתם פוחדים מתלונות במח'ש , שבגינם אתם צפויים לעיכוב לקידום במשטרה , שאין לרובם שכר הוגן ומתאים להשקעתכם הרבה בפעילות  . כי אתם מבקשים , רוצים ועושים ובית המשפט משחרר ולא נותן לכם זמן מספיק לחקור ולעצור עד תום ההליכים בגלל חוקי המעצר המגבילים אותכם ועל כן , אתם עובדים עם 'ראש קטן' בלא איכפתיות ואפילו בוחרים לעזוב את המשטרה .


התנועה והעומד בראשה , ביקשו ודרשו מכל הנוגעים בדבר
הקמת ועדת חקירה ממלכתית , שתביא את מסקנותיה והמלצותיה תוך שילובם כל מערכות אכיפת החוק , המשטרה , הפרקליטות , בתי המשפט , בתי הסוהר , מוסדות הרווחה והשיקום לרבות המלצות על חקיקה מתקנת וכולם בממשלה סירבו ומהכנסת נאמר לנו שאנו צודקים  אבל , 'שבכל זמן שלממשלה יש רוב אין סיכוי לכך '. !

 

כול מה שנשאר הוא ,שלא תצביעו עבור אותם מעומדים ,שהביאו עד עצם היום הזה להתעצמות הפשע המאורגן בישראל ותמכו במישרין ואו בעקיפין בו על ידי חברות וידידות עם ראשי הפשע ונתנו להם לגיטימציה ועשו אותם 'כוכבים '.

 

יגאל אנקורי , סגן ניצב בדימוס , מומחה למניעת פשע וחוקר פרטי , יו'ר התנועה ויו'ר ארגון הגג כבוד האדם וחירותו .            
 

 


attachment ׳”׳×׳ ׳•׳¢׳” ׳œ׳ž׳׳‘׳§ ׳‘׳₪׳©׳¢ ׳•׳‘׳©׳—׳™׳×׳•׳× - התנועה למאבק בפשע ובשחיתותהוספת תגובה
  מגיב אנונימי
שם או כינוי:
חסימת סיסמה:
  זכור אותי תמיד במחשב זה

כותרת ראשית:
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה לטוקבק שלי
אבקש לקבל בדואר אלקטרוני כל תגובה למאמר הזה